čas serveru: 03:22:04

Vladimír Jandejsek

Název: Kompozice Alla Klee III.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )

Rozměr: 45 x 49 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6018