čas serveru: 06:24:11

Ladislav Pelc

Název: Touha

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, nerámováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 83 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6022

1 500 Kč 27.03.2024 20:12:00