čas serveru: 17:12:20

Josef Istler

Název: Hlava

Monotyp
( signováno vpravo dole, dubový rám, datováno 95, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 30 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6032

Příhozy: 41