Litografie ( signováno vpravo dole, datováno 1984, dubový rám stav perfektní )
Rozměr: 15 x 12,5 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 6033