čas serveru: 11:36:53

Radomír Kolář

Název: Dostihový kůň

Pastel
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem
Radomír Kolář
(19. srpna 1924 Rakovník – 5. října 1993 Praha)
český malíř, ilustrátor a výtvarný pedagog
- do roku 1950 studoval na AVU v Praze, nejprve u Vratislava Nechleby, ale záhy přešel k Miloslavu Holému
- odešel do Armádního výtvarného studia
- pro období 1983–1989 se vrátil na akademii (od roku 1985 učil jako profesor)
Tvořil zejména obrazy koní a jiných zvířat

Rozměr: 45 x 62 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Id aukce: 6036