čas serveru: 15:19:22

Ota Janeček

Název: Zasněná

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno: 31/50
rozměr ve výřezu: 46 x 33 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 33 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6037