Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
číslováno: 131/300
rozměr ve výřezu: 26 x 17 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 17 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6038