čas serveru: 12:00:14

Oldřich Kulhánek

Název: Život

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
číslováno: 131/300
rozměr ve výřezu: 26 x 17 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 17 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6038