Zinkografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 11,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 11,5 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6040