čas serveru: 09:39:10

Toyen - Marie Čermínová

Název: Zuzanka a Tichý oceán ( Ilustrace k Jean Giradoux )

Zinkografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 11,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 19 x 11,5 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6040