čas serveru: 22:44:56

Zdeňka Holejšovská

Název: Tři pomeranče

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autorky
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.

Rozměr: 49 x 59 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6041