čas serveru: 15:22:44

Josef Martinec

Název: Krajina I.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Josef Martinec

Rozměr: 74 x 87 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6046

3 000 Kč 27.03.2024 12:33:34