čas serveru: 16:34:30

Jakub Obrovský

Název: Cikánská madona

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 6051

Příhozy: 56