čas serveru: 11:32:22

Jan Skramlík

Název: Zátiší s třešněmi

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 76 x 90 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 6060

Účastníci: 6

Příhozy: 17

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
5 500 Kč 02.05.2024 21:07:41 Přehozeno limitem
5 000 Kč 02.05.2024 21:07:41
4 900 Kč 02.05.2024 21:07:37 Přehozeno limitem
4 800 Kč 02.05.2024 21:07:37
4 700 Kč 02.05.2024 21:07:10 Přehozeno limitem
4 600 Kč 02.05.2024 21:07:10
4 500 Kč 02.05.2024 21:07:05 Přehozeno limitem
4 400 Kč 02.05.2024 21:07:05
4 300 Kč 02.05.2024 21:07:01 Přehozeno limitem
4 200 Kč 02.05.2024 21:07:01
4 100 Kč 02.05.2024 21:04:38 Přehozeno limitem
4 000 Kč 02.05.2024 21:02:49
3 900 Kč 01.05.2024 14:14:36
3 800 Kč 29.04.2024 10:57:36
3 700 Kč 12.04.2024 19:09:36
3 600 Kč 07.04.2024 12:11:10
3 500 Kč 03.04.2024 22:05:55