Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
14 hodin
36 minut
38 vteřin
( 02.05.2024 21:06:00 )
Id aukce: 6060
Účastníci: 5
Příhozy: 5
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
3 900 Kč | 01.05.2024 14:14:36 | |
3 800 Kč | 29.04.2024 10:57:36 | |
3 700 Kč | 12.04.2024 19:09:36 | |
3 600 Kč | 07.04.2024 12:11:10 | |
3 500 Kč | 03.04.2024 22:05:55 |