čas serveru: 14:21:54

Jan Skramlík

Název: Zátiší s třešněmi

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 76 x 90 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Draží se

Končící: 2 dnů 6 hodin 44 minut 5 vteřin
( 02.05.2024 21:06:00 )

Id aukce: 6060

Účastníci: 4

Příhozy: 4

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
3 800 Kč 29.04.2024 10:57:36
3 700 Kč 12.04.2024 19:09:36
3 600 Kč 07.04.2024 12:11:10
3 500 Kč 03.04.2024 22:05:55