čas serveru: 11:28:42

Vlastimil Košvanec

Název: Letní den

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Draží se

Končící: 1 dnů 10 hodin 23 minut 17 vteřin
( 02.05.2024 21:52:00 )

Id aukce: 6061

Účastníci: 11

Příhozy: 18

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 1 000 Kč)
Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
27 000 Kč 29.04.2024 20:39:22
26 000 Kč 29.04.2024 15:14:24
12 500 Kč 29.04.2024 11:45:22 Přehozeno limitem
12 000 Kč 27.04.2024 20:24:50
11 500 Kč 27.04.2024 12:53:14
11 000 Kč 23.04.2024 17:56:33
10 500 Kč 23.04.2024 16:04:13
10 000 Kč 22.04.2024 08:17:41
9 500 Kč 21.04.2024 20:31:48
9 000 Kč 17.04.2024 07:33:27
8 500 Kč 16.04.2024 21:21:44
8 000 Kč 12.04.2024 12:12:11
7 500 Kč 10.04.2024 15:18:26
7 000 Kč 10.04.2024 12:16:12
6 500 Kč 07.04.2024 12:33:26
6 000 Kč 07.04.2024 12:32:52
5 500 Kč 06.04.2024 18:11:05
5 000 Kč 03.04.2024 15:20:30