čas serveru: 11:01:40

Ondřej Coufal

Název: Na houpačce

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 63 x 60 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6066