Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 63 x 60 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
0 dnů
23 hodin
32 minut
41 vteřin
Id aukce: 6066