čas serveru: 21:35:18

Ondřej Coufal

Název: Na houpačce

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 63 x 60 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 0 dnů 23 hodin 32 minut 41 vteřin

Id aukce: 6066

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)