Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
0 dnů
14 hodin
0 minut
43 vteřin
Id aukce: 6067