čas serveru: 13:40:08

František Florian

Název: Rouault´s figures

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 2 dnů 7 hodin 13 minut 51 vteřin

Id aukce: 6067

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)