Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
0 dnů
13 hodin
2 minut
7 vteřin
( 02.05.2024 21:48:00 )
Id aukce: 6068