čas serveru: 12:54:29

František Florian

Název: Woman with african masks

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 2 dnů 8 hodin 53 minut 30 vteřin
( 02.05.2024 21:48:00 )

Id aukce: 6068

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)