čas serveru: 05:17:54

Otakar Číla

Název: Šanghaj

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1920, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 11 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 1 dnů 16 hodin 36 minut 5 vteřin

Id aukce: 6072

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)