( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
1 dnů
2 hodin
25 minut
59 vteřin
Id aukce: 6075