čas serveru: 18:12:00

Josef Čapek

Název: U naší chalupy

( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 31 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 1 dnů 2 hodin 25 minut 59 vteřin

Id aukce: 6075

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)