čas serveru: 08:54:51

Josef Lada

Název: Už tě máme ... !

Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 12 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 15 x 12 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6076

Příhozy: 47