čas serveru: 18:21:27

Josef Lada

Název: Už tě máme ... !

Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 12 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 15 x 12 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 1 dnů 2 hodin 18 minut 31 vteřin

Id aukce: 6076

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)