čas serveru: 15:17:40

Josef Čapek

Název: Poplach v Kovářské uličce - Kupec Bočan

Kresba / Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
Ilustrace ke knize Poplach v Kovářské uličce
původ prokázán rukopis autora na zadní straně
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 21 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6077