Kresba / Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
Ilustrace ke knize Poplach v Kovářské uličce
původ prokázán rukopis autora na zadní straně
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 21 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
22 hodin
21 minut
41 vteřin
Id aukce: 6077