čas serveru: 22:42:18

Josef Čapek

Název: Poplach v Kovářské uličce - Kupec Bočan

Kresba / Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
Ilustrace ke knize Poplach v Kovářské uličce
původ prokázán rukopis autora na zadní straně
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 21 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 21 minut 41 vteřin

Id aukce: 6077

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)