Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 11 x 11 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 dnů
9 hodin
43 minut
58 vteřin
Id aukce: 6078