čas serveru: 11:34:01

Václav Špála

Název: Portrét z profilu

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 11 x 11 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 1 dnů 9 hodin 43 minut 58 vteřin

Id aukce: 6078

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)