čas serveru: 09:30:08

Václav Špála

Název: Portrét z profilu

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 11 x 11 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6078

Příhozy: 57