čas serveru: 23:29:25

Ota Janeček

Kresba / tužka / pastel
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19,5 x 26 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 19,5 x 26 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6079