čas serveru: 13:52:57

Rudolf Hanych

Název: Cesta do vsi

Olej / tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
rozměr ve výřezu: 16 x 29 cm
na zadní straně věnováno ministru zdravotnictví
Rudolf Hanych
narozen 11. 4. 1906 ve Svratce, zemřel 28. 3. 1994
Pocházel ze zemědělské rodiny, rodina vlastnila ve Svratce statek č.p. 11.
Jeho tvorba je realistická, vychází z tradic české krajinářské školy.
Lze o něm říci, že je v pravém slova smyslu „malířem Vysočiny“

Rozměr: 16 x 29 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 1 dnů 6 hodin 21 minut 2 vteřin
( 02.05.2024 20:14:00 )

Id aukce: 6080

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
3 000 Kč 11.04.2024 17:49:51