čas serveru: 20:46:13

Josef Steinský

Název: Krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 66 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6082

2 600 Kč 22.04.2024 20:23:12
2 500 Kč 12.04.2024 16:55:28