čas serveru: 00:57:01

Josef Steinský

Název: Krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 66 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 0 dnů 19 hodin 18 minut 58 vteřin

Id aukce: 6082

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)