Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 100 x 110 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
13 hodin
53 minut
35 vteřin
( 02.05.2024 22:00:00 )
Id aukce: 6084
Účastníci: 10
Příhozy: 37
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
31 000 Kč | 01.05.2024 20:49:32 | Přehozeno limitem |
30 000 Kč | 01.05.2024 20:49:32 | |
27 000 Kč | 01.05.2024 20:49:16 | Přehozeno limitem |
26 000 Kč | 01.05.2024 20:49:16 | |
25 000 Kč | 01.05.2024 20:48:41 | Přehozeno limitem |
24 000 Kč | 01.05.2024 20:48:41 | |
23 000 Kč | 29.04.2024 15:13:06 | Přehozeno limitem |
22 000 Kč | 29.04.2024 15:13:06 | Přehozeno limitem |
21 000 Kč | 29.04.2024 12:42:41 | Přehozeno limitem |
20 000 Kč | 29.04.2024 12:42:41 | |
19 500 Kč | 29.04.2024 12:42:36 | Přehozeno limitem |
19 000 Kč | 29.04.2024 12:42:36 | |
18 500 Kč | 29.04.2024 12:42:31 | Přehozeno limitem |
18 000 Kč | 29.04.2024 12:42:31 | |
17 500 Kč | 29.04.2024 12:42:27 | Přehozeno limitem |
17 000 Kč | 29.04.2024 12:42:27 | |
16 500 Kč | 29.04.2024 12:42:23 | Přehozeno limitem |
16 000 Kč | 29.04.2024 12:42:23 | |
15 500 Kč | 29.04.2024 12:42:18 | Přehozeno limitem |
15 000 Kč | 29.04.2024 12:42:18 | |
14 500 Kč | 29.04.2024 12:42:14 | Přehozeno limitem |
14 000 Kč | 29.04.2024 12:42:14 | |
13 500 Kč | 27.04.2024 13:01:54 | Přehozeno limitem |
13 000 Kč | 27.04.2024 13:01:53 | |
12 500 Kč | 27.04.2024 11:49:18 | Přehozeno limitem |
12 000 Kč | 24.04.2024 22:33:28 | |
11 500 Kč | 23.04.2024 22:38:31 | |
11 000 Kč | 23.04.2024 16:06:02 | |
10 500 Kč | 21.04.2024 08:16:59 | |
10 000 Kč | 15.04.2024 09:21:51 | |
9 500 Kč | 14.04.2024 16:18:09 | |
9 000 Kč | 14.04.2024 09:51:31 | |
8 500 Kč | 12.04.2024 13:53:08 | |
8 000 Kč | 11.04.2024 06:31:52 | |
7 500 Kč | 11.04.2024 02:43:36 | |
7 000 Kč | 10.04.2024 09:08:35 | |
6 500 Kč | 08.04.2024 23:30:39 |