Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 45 x 75 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 dnů
11 hodin
14 minut
21 vteřin
Id aukce: 6087