čas serveru: 23:25:03

Procházka

Název: Staroměstské náměstí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav slušný )

Rozměr: 25 x 17 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6089