Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav slušný )
Rozměr: 25 x 17 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
1 dnů
12 hodin
28 minut
37 vteřin
Id aukce: 6089