čas serveru: 07:41:22

Procházka

Název: Staroměstské náměstí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav slušný )

Rozměr: 25 x 17 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 1 dnů 12 hodin 28 minut 37 vteřin

Id aukce: 6089

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)