čas serveru: 08:17:22

Josef Jambor

Název: Mokřady

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6090