Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
1 dnů
4 hodin
45 minut
10 vteřin
Id aukce: 6090