čas serveru: 16:26:49

Josef Jambor

Název: Mokřady

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 1 dnů 4 hodin 45 minut 10 vteřin

Id aukce: 6090

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)