čas serveru: 23:26:45

Augustin Mervart

Název: Z Tršic u Přerova

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 30, na zadní straně přípis autora, stav slušný )

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6091