Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 30, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
0 dnů
5 hodin
47 minut
57 vteřin
Id aukce: 6091