čas serveru: 21:42:06

Augustin Mervart

Název: Z Tršic u Přerova

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 30, na zadní straně přípis autora, stav slušný )

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 1 dnů 22 hodin 49 minut 53 vteřin

Id aukce: 6091

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)