čas serveru: 08:44:09

Gustav Macoun

Název: Mrazivá noc při úplňku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 94 x 84 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6093