Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 94 x 84 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
0 dnů
14 hodin
10 minut
37 vteřin
Id aukce: 6093