čas serveru: 16:43:59

Gustav Macoun

Název: Mrazivá noc při úplňku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 94 x 84 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 2 dnů 4 hodin 32 minut 0 vteřin

Id aukce: 6093

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)