čas serveru: 09:26:16

Robert Cook

Název: Dva klauni v prostoru

Akryl / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav slušný )

Rozměr: 38 x 25 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 1 dnů 10 hodin 55 minut 43 vteřin
( 02.05.2024 20:22:00 )

Id aukce: 6096

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)