Akryl / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav slušný )
Rozměr: 38 x 25 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
0 dnů
0 hodin
45 minut
23 vteřin
( 02.05.2024 20:22:00 )
Id aukce: 6096