Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 45 x 140 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
1 dnů
6 hodin
53 minut
59 vteřin
( 02.05.2024 21:26:00 )
Id aukce: 6097