čas serveru: 14:32:00

Robert Cook

Název: HighWay 66

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 140 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 1 dnů 6 hodin 53 minut 59 vteřin
( 02.05.2024 21:26:00 )

Id aukce: 6097

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)